Я живу в Центральній Флориді протягом останніх 20 років і завдяки цьому я добре знаю місцевість і у мене багато знань про Нерухомість Орландо, що і допомагає мені дбайливо, ввічливо, самовіддано надавати послуги, до яких я ставлюся з винятковою важливістю. Моя команда ріелторів розмовляє багатьма мовами і завжди готова допомогти вам у всіх питаннях, що стосуються нерухомості. Ми обіцяємо нашим клієнтам відкрите спілкування, першокласний маркетинг і не просто звичайну зустріч, а таку, яка перевершить всі ваші очікування. Ми вважаємо за честь допомогти вам у продажу або купівлі вашої наступної резиденції в Орландо.

 

У нашому офісі розмовляють на семи різних мовах, так що ми можемо розмістити потенційних покупців практично з будь-якої точки світу. Так як 30% продажів в Центральній Флориді проводиться з-за кордону, вам потрібно мати справу з компанією, яка працює по всьому світу. Ми є філією Who’s Who in Luxury Real Estate, яка зібрала кращих брокерів з нерухомості в світі, ця група складається з більш ніж 70 000 професіоналів з більш ніж 85 країн і щорічно продає нерухомості быльше ніж на 190 мільярдів доларів. Ми також є філією LuxuryHomes.com, який щомісяця отримує 4,2 мільйона переглядів сторінок з більш ніж 80 країн. Ми надаємо послуги з оренди нерухомості як ріелтори Regal Real Estate Professionals і філія міжнародного офісу по роботі з нерухомістю Christie’s. Regal Real Estate Professionals була заснована на надійності, чесності, професійності та найвищому рівні обслуговування клієнтів. Кріс Крістенсен запустив Regal з наміром встановити більш високий стандарт в сфері нерухомості. Як компанія, Regal наймає тільки кращих партнерів з продажу та фокусується на їх виняткових властивостях.

 

Будь ласка, надішліть нам повідомлення, у якому коротко розкажіть, як ми можемо вам допомогти. Україномовний ріелтор негайно зв’яжеться з вами. Також ви можете зателефонувати або відправити текстове повідомлення на номер 407-404-9192 і ріелтор відразу вам передзвонить. Ми із задоволенням допоможемо вам у всіх питаннях, пов’язаних з нерухомістю.

 

Будучи одним з найбільш відвідуваних туристичних напрямків у світі, знамениті визначні пам’ятки Орландо складають основу індустрії туризму. Це лише одна з причин, чому багато хто воліє купити будинок в Орландо. Orlando Real Estate знаходиться в центрі міста, і тому жителям і туристам дуже зручно добиратися від нього на прекрасні пляжі.

 

Моя команда зосереджена на таких областях нерухомості, як Windemere, Dr. Phillips, Winter Park, нерухомості для відпочинку в будинку, Lake Nona, Lake Mary, передмістя Орландо, нерухомості для свят і недвижимость Baldwin park і більшості інших районів центральної Флориди.

Нові будинки для відпочинку дуже популярні в Центральній Флориді. Моя команда була б рада допомогти вам знайти тут будинок для відпочинку.

Продаж вашого будинкуOrlando real estate

Regal Real Estate Professionals є одним з найбільш швидкозростаючих елітних посередників з нерухомості в Центральній Флориді, і легко зрозуміти, чому. Ми вважаємо, що кожен будинок унікальний, кожен продавець  особливий, і не існує двох однакових угод. Кожен продавець отримує індивідуальний маркетинговий план, призначений спеціально для нього. Ми надаємо винятковий маркетинг в Інтернеті, друкованих ЗМІ, відеозйомку HD і чудову фотографію.

Купівля будинку

Коли ви купуєте будинок, все має значення! Ми тут, щоб провести вас через цей процес.

  1. Ми познайомимося з вами, щоб зрозуміти і обговорити ваші потреби і критерії для вашого нового будинку
  2. Визначимо цільовий список потенційних властивостей.
  3. Ви зможете оглядати будинки коли і де вам подобається.
  4. Обговоримо будинки, щоб використати і розробити свою стратегію для пропозицій.
  5. Подамо пропозиції і домовимося про покупку.
  6. Завершимо масу перевірок, щоб переконатися, що будинок відповідає вашим вимогам.
  7. Надамо вам висококласних іпотечних брокерів в галузі.
  8. Проведемо угоду до самого кінця і передамо вам ключі від нового будинку.

 

У моєї команди є мережа фінансових установ в Центральній Флориді. Якщо ви хочете отримати попередню кваліфікацію для кредиту, у нас є багато варіантів для вас, і ми можемо зв’язати вас з кращими іпотечними компаніями у Флориді.